Projektantki

~~~ Anna ~~~
Pasję tworzenia biżuterii odkryłam u siebie kilka lat temu. Najczęściej pracuję na kryształkach i perłach Swarovskiego oraz kamieniach naturalnych. Do swoich prac używam wyłącznie srebra.

~~~ Nurrgula ~~~
Moja biżuteria to coś więcej niż efekt pracy pary dość zwinnych rąk. To kawał serca i dobrej energii, magia wydobywająca się z połączenia kamieni naturalnych i najwyższej próby srebra. Wejdź, rozgość się. Może zostaniesz na dłużej...?

~~~ Katalin ~~~
Lubiąca sztukę w każdej postaci, zachwycająca się widokami, jakie oferuje jej świat. Ceni sobie wieczory spędzone z książką i kubkiem gorącej herbaty w dłoniach. W wolnych chwilach błądzi w myślach poszukując inspiracji. Kiedy już ją odnajdzie, realizuje ją w masach plastycznych.

~~~ Joanna ~~~
Moja przygoda z biżuterią trwa od ponad 10 lat, co w 2010 roku zaowocowało ukończeniem przeze mnie kursu tworzenia korali techniką lampwork (czyli poprzez przetapianie szkła nad palnikiem). Od tej pory w zasadzie całe moje życie kręci się wokół wielobarwnych szklanych korali, z których powstaje moja biżuteria. A możliwości w tej technice są nieograniczone… :)

~~ Eva ~~~
Łapiąc wiatr w żagle, podróżuje i odkrywam. Tworzę biżuterię pracochłonną techniką sutasz, ale rozwijam swoje pasje też o inne techniki. Sutasz dla mnie to nie tylko hobby to coś więcej. To radość wewnętrzna, wyciszenie, spokój. Dlatego projektuje, szkicuje, a potem godzinami szyje :) Zapraszam Was do mojego świata.


~~~ Weraph ~~~
Jestem z wykształcenia biologiem, jednak duszę sprzedałam rękodziełu! Szeroko pojętym craftem zajmuję się od 4 lat. Tworzę biżuterię w technikach beading (plecenie z koralików) oraz bead crochet (szydełkowanie koralikami), upodobałam sobie zwłaszcza najmniejsze niespełna milimetrowe koraliki. Inspiruje mnie życie, kolor i deseń. Ogromną radość sprawia mi przekazywanie wiedzy i umiejętności.


~~~ Ma. Kra. ~~~
Pochodzę z rodziny w której od kołyski coś się malowało, lepiło, dziergało, szyło, haftowało... więc odkąd pamiętam usiłowałam opanować jak najwięcej technik. Po wielu latach odpoczynku od tworzenia odkryłam w sobie, dawno skrywaną miłość do haftu, szczególnie jego miniaturowych odsłon... wystarczy czasem słowo-hasło, obraz aby powstał w mojej głowie projekt haftowanego naszyjnika.

~~~ MrÓ ~~~
Fotografia, biżuteria i rower to moje trzy największe pasje, które towarzyszą mi już od dłuższego czasu. Aparat mam przy sobie prawie zawsze, choćby taki kieszonkowy. Uwielbiam fotografować przyrodę, krajobrazy i ludzi. Biżuterię tworzę z wielkiej potrzeby otaczania się kolorem a rower to lek na całe zło.~~~ Makramik ~~~
Jestem bardzo oszczędna w słowach, ale plotę, plotę i plotę. Makramą zajmuję się od kilku lat i ciągle doskonalę się w tej dziedzinie. Najbardziej uwiodło mnie wyplatanie biżuterii z cieniutkich sznurków, które w połączeniu z drobnymi koralikami i kaboszonami dają niesamowity efekt.. Zapraszam do świata uporządkowanych supełków.

 

Mollie Potrafi

Obserwatorzy