Wyzwanie KontrasTon - Biały&Czarny


I nagroda bon o wartości 50 zł 
sponsorowany przez sklep: Kamyczki

II nagroda bon o wartości 30 zł, sponsorowany przez sklep: Bazar Dekoracji

III nagroda bon o wartości 25 zł, sponsorowany przez sklep: Magraf

IV nagroda - bon o wartości 15 zł, sponsorowany przez sklep: Jolinka

IV nagroda - bon o wartości 10 zł, sponsorowany przez sklep: Beading

~~~Czas trwania: 15 październik ~ 1 listopad
Kolorystyka: biały, czarny
Forma: biżuteria

Inaurem


16 komentarze:

 1. Kochane projektantki :) wyzwanie wyzywające, ale mam pytanie czy jako czarny możemy potraktować hematyt? i czy ostatecznie, ewentualnie, gdyby zaszła potrzeba, z braku innych możliwości pozwolone zostanie nam użyć transparentnych koralików?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę że hematyt możemy uznać, transparentne koraliki traktujemy jako brak koloru i ich użycie jest dozwolone w każdym rodzaju wyzwań. =)

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 2. Co się stało z regulaminem? Ostatnio chciałam zajrzeć, a tam pusta strona...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podstrony nie zawsze się publikują po ew korektach czego nie zauważyłyśmy, przepraszamy za zaistniałą sytuację, regulamin oczywiście jest ponownie dostępny.

   Usuń
 3. mam pytanie: czy ewentualnie można użyć koloru srebrnego albo szarego? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli nie używasz w zgłaszanej pracy półfabrykatów w innym kolorze niż srebrny to tak. Kolor szary nie jest dozwolony.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, ze szary nie jest dozwolony. W innych kontrastach sa dopuszczalne kolory czarny i bialy, czyli dwa dodatkowe...ale jezeli one sa przedmiotem wyzwania, troche niesprawiedliwie, ze pozostaja same :) Zwlaszcza, ze w poprzednich wyzwaniach nie bylo nigdy okreslane ilu odcieni kolorow mozna uzyc w pracy, a jakby nie bylo, wszelkie szarosci to nieco jasniejszy czarny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłosiłam pracę i teraz czytając komentarze zastanawiam się, czy mieści się w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witajcie, tak na niemal ostatnią chwilę - ale mam problemy z aparatem fotograficznym i swoimi umiejętnościami :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Totalnie nie rozumiem osob, ktore zglaszaja sie do wyzwania kompletnie nie czytajac (lub robiac to mocno wyrywkowo) regulaminu. I czesto naprawde fajne prace wylatuja, bo nie sa zgodne z zasadami. Oczywiscie moja ulubiona to "komplety" ;) Geeez! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety....bardzo wielu Uczestników nie czyta zasad dotyczących wyzwania, prawidłowego zgłaszania prac, prawidłowych zdjęć, nie zostawiając nam wyboru. Musimy później takie prace, chociaż piękne, dyskwalifikować. Dlatego bardzo prosimy czytajcie regulamin w całości! :)

   Usuń
 9. Szczerze mówiąc "forma biżuteryjna" nie wiele mi mówi :/ do konkursu zgłosiłam kolczyki co pisze w blogu a że zdjęcie tutaj jest z zawieszką :( bardziej mi się podobało :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie informacje są konkretnie podane i wyjaśnione w regulaminie, formy biżuteryjne są wymienione. Zasady jakie powinny spełniać fotografie zgłaszanych prac również.

   Usuń

 

Mollie Potrafi

Obserwatorzy