Wyzwanie Tematyczne - Podróże - Brazylia

I nagroda - bon o wartości 140zł, 
sponsorowany przez sklep: Korallo

II nagroda - bon o wartości 100zł, sponsorowany przez sklep: Kadoro

III nagroda - bon o wartości 55 zł,sponsorowany przez sklep: Bukowiec
IV nagroda - bon o wartości 50 zł,sponsorowany przez sklep: ArtFan
V nagroda - bon o wartości 30 zł,sponsorowany przez sklep: Jolinka
VI nagroda - bon o wartości 15 zł,sponsorowany przez sklep: Beading

VII - tutorial od sklepu E-tutorial

"Niewiele jest miejsc na świecie, do których określenie kraj kontrastów pasowałoby tak dobrze, jak do Brazylii.
Zamieszkują ją bowiem zarówno światli mieszkańcy Rio de Janeiro, jak i żyjący w puszczy, polujący na zwierzynę Indianie. W granicach tego państwa znajdują się zarówno zatłoczone miasta, jak i miejsca, gdzie stopa ludzka nie stanęła od lat. Będąc tam można wziąć udział w feerycznym, roztańczonym karnawale, jak również uczestniczyć w pielgrzymce do któregoś z licznie występujących tam sanktuariów maryjnych.
Są także rzeczy wspólne dla całego kraju. Bardzo ciepły klimat, wspaniała przyroda, a przede wszystkim spontaniczni, otwarci, przyjaźni ludzie. Ich gościnność sprawia, że każdy przybysz może się w Brazylii poczuć choć trochę jak u siebie. "
Prace przykładowe Projektantek:
Wykonała: Joanna

13 komentarze:

 1. z tym 20.10 to lekka przesada ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałyśmy małe problemy techniczne, prosimy o wybaczenie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do kiedy można wysyłać zdjęcia, ile ich ma być (jedna praca - ile zdjęć?)? Do tego czy można wykonywać prace z modeliny? :) Widzę, że nie ma określonej kolorystyki.

  Pozdrawiam,
  http://modelinowy-potworek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prace można zgłaszać do 20 listopada za pomocą inlinkz. Jeżeli chcesz przesłać nam zdjęcie, zrób to wcześniej abyśmy zdążyły je dodać. Jednym zdjęciem zgłaszasz pracę, ile umieścisz w poście lub na facebook'u to już Twój wybór. Technika wykonania jest dowolna, musi to być jednak biżuteria.

   Usuń
 4. Praca "1. Janola" właśnie wygrała konkurs na stronie http://rozkreconemysli.blogspot.com/2013/11/wyniki-broszka.html, co jest ewidentnym łamaniem regulaminu "Muszą być one być nowe, wykonane specjalnie na Wyzwanie oraz nigdzie wcześniej niepublikowane. Prace można opublikować na stronie (blogu) w momencie zgłoszenia jej na wyzwanie. Zgłaszane prace należy podpisywać imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem. Każdą pracę należy zgłaszać za pomocą osobnego zdjęcia."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praca Janoli wydaje się być nowa, nie była nigdzie wcześniej publikowana. Czy była wykonana na nasze wyzwanie ciężko stwierdzić, nie mamy dowodów, że tak nie było. Nie zabraniamy uczestnikom zgłaszać tej samej pracy do innych wyzwań.

   Usuń
 5. Możliwość zgłaszania się do wyzwania została zamknięta 20 minut przed czasem - jakiś błąd na stronie?
  Pozdrawiam śródnocnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgloszenia zamknieto przed czasem.

  OdpowiedzUsuń
 7. W zwiazku z przedwczesnym zamknieciem aplikacji pozwole sobie w takiej formie zglosic kolczyki "Amazon Rainforest" :) http://rododendron7.blogspot.com/2013/11/lasy-amazonii-i-iskrzace-szmaragdy.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepraszamy za błąd który się pojawił. Wszystkie prace dodane w komentarzach oraz przesłane w mailach będą brane pod uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgodnie z mailowymi ustaleniami, pracę konkursową - bransoletę "Into the wild"- zgłaszam w komentarzu:
  zenergii.blogspot.com/2013/11/into-wild-czyli-ze-skrajnosci-w.html?m=0

  OdpowiedzUsuń

 

Mollie Potrafi

Obserwatorzy