Wyzwanie - Foto Inspiracja #1


Foto Inspiracja to nowy cykl wyzwań, w których podczas przygotowania pracy należy brać pod uwagę głównie kolorystykę, którą przedstawia fotografia. Możecie się również inspirować motywem znajdującym się na niej, w tym wypadku kwiatem - śnieżnikiem. Spośród zgłoszonych prac wyróżnimy po jednej pracy wykonanej w technice beading i sutasz. Pozostałe wyróżnienia przyznamy niezależnie od użytej techniki. Wspaniałą fotografię wykonała dla nas MrÓ, możecie ją umieszczać z banerem na blogach, prosimy jednak o niemodyfikowanie jej. Będzie również miło jeżeli zastosujecie się do praw autorskich i podpiszecie / podlinkujecie ją tak jak my podlinkowałyśmy MrÓ. Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze wspaniałe prace! Zespół KK.Wyróżnienie w kategorii Beading
- bon o wartości 90 zł,
sponsorowany przez sklep Beading

Wyróżnienie w kategorii Sutasz
- bon o wartości 90 zł,
sponsorowany przez sklep Bukowiec

Wyróżnienie - bon o wartości 50 zł,
sponsorowany przez sklep Kadoro

Wyróżnienie - bon o wartości 50 zł,
sponsorowany przez sklep Bead Beauty

Wyróżnienie - bon o wartości 50 zł,
sponsorowany przez sklep Ekorale

Wyróżnienie - bon o wartości 50 zł,
sponsorowany przez sklep Image-Arte

Wyróżnienie - bon o wartości 15 zł, 
sponsorowany przez sklep E-tutorial

PRACE PRZYKŁADOWE

Pracę wykonała: Eva
Zielone koraliki wykonała: Anna
Wykonała: Weraph

Wykonała: Joanna11 komentarze:

 1. Trochę przykro, że najwyższe wyróżnienia są do z góry wyznaczonych kategorii, ale rozumiem, że być może takie było życzenie sponsorów..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku wyróżnienia w wyzwaniach są jednakowe. Cykl Foto Inspiracja jest jedynym, w którym postanowiłyśmy przyznawać wyższe wyróżnienia w konkretnych kategoriach. Prace wykonane w technikach sutasz i beading są najczęściej spotykane wśród zgłaszanych prac, dlatego przyznałyśmy im osobne kategorie tak, aby wybrać z każdej z nich naszym zdaniem najlepszą pracę, która otrzyma wyróżnienie ze sklepu z asortymentem przydatnym w danej technice. Pozostałych wyróżnień jest więcej, przyznamy je niezależnie od użytej techniki, mając ją jednak na uwadze i stając się przydzielić bon od sklepu w którym zwycięzca znajdzie coś dla siebie. Wartości tych nagród są takie same jak w pozostałych cyklach i jest to optymalna kwota, która daje możliwość wybrania przydatnych produktów.

   Usuń
  2. Rozumiem, nic nikomu nie zarzucam w żadnym wypadku. ;) Po prostu na prawdę mi się zrobiło trochę smutno :P Ale pobudki rozumiem.

   Usuń
 2. wow, nieziemskie zdjęcie !!! szkoda, że można tylko jedną pracę zgłosić :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, że tu biżuteria, ale zainspirowaliście mnie zdjęciem do zrobienia zaproszeń, więc wrzucam, najwyżej proszę nie brać pod uwagę mojej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Moje zdjęcie jest nie widoczne, czy powinnam zrobić coś by to zmienić?
  Pozdrawiam,
  hsarcik

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będą wyniki konkursu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trwają przygotowania. Powinny pojawić się niebawem.

   Usuń
 6. Proszę o uściślenie w regulaminie, iż można wystawić do wyzwania JEDEN PRZEDMIOT a nie jedną pracę, albo zdefiniować jedną pracę jako jeden przedmiot, bo dla mnie, jak i zapewne dla wielu osób komplet to jedna praca. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

 

Mollie Potrafi

Obserwatorzy