Kolory - jedno wyzwanie dwa blogi


Kochani witamy Was tym razem odrobinę nietypowym wyzwaniem. Postanowiłyśmy zorganizować je wspólnie z Art-Piaskownicą, by w ten sposób pokazać, że można bawić się razem. Wyzwanie, które możecie podjąć to: KOLORY: BIAŁY, CZARNY, SZARY + JEDEN DOWOLNY KOLOR z palety barw.


Zapraszamy do zabawy! W wyzwaniu tym obowiązuje osobny regulamin, znajdziecie go poniżej.PRACE PRZYKŁADOWE dziewczyn z AP oraz nasze ;)
Wykonała: Asia majstruje

Wykonała: Asia majstruje

Wykonała: Marysza

Wykonała: Ki

Wykonała: Katalin

Wykonała: Ma. Kra.

Wykonała: Anna
Wykonała: Weraph
REGULAMIN


Idea zabawy brzmi JEDNO WYZWANIE DWA BLOGI - w praktyce oznacza to, że to samo wyzwanie pojawiło się dziś na dwóch rożnych blogach.
Chcemy w ten sposób pokazać, że można świetnie bawić się także współpracując ze sobą :)

1. zadanie polega na wykonaniu pracy w dowolnej technice z zastosowaniem w niej KOLORÓW: biały, czarny, szary plus JEDEN dowolny kolor z palety barw.
2. na powyższe wyzwanie można zgłosić tylko JEDNĄ wykonaną specjalnie na to wyzwanie pracę ...
zgłoszona praca musi być NOWA tzn nie może być pokazana ani opublikowana wcześniej niż dzisiejsze wyzwanie tj 25 września.
3. prace do wyzwania zgłaszamy za pomocą "żaby" (programu Inlinkz) znajdującej się na dole wyzwania do dnia 24 października. Kod ten jest taki sam na obu blogach! Nie ma więc konieczności zgłaszania prac tu i tu. Wystarczy to zrobić na jednym z blogów partnerskich.
4. w swoim poście lub na pasku bocznym bloga należy umieścić BANER wyzwania, który jest taki sam dla obu blogów ...
i podlinkować go do bloga Art Piaskownicy albo Kreatywny Kufer.
5. z pośród wszystkich nadesłanych prac projektantki obu blogów wybiorą tę jedną tę NAJ plus ewentualnie przyznają jakieś wyróżnienia.
Wyzwanie to nie jest sponsorowane.
6. zwycięzca wyzwania zostanie ogłoszony 28 października. Informacja o wygranej pojawi się równocześnie na dwóch blogach.


3 komentarze:

 1. Czy szary obejmuje również srebrny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biorąc pod uwagę biżuterię, tak. Srebrny można uznać za szary.

   Usuń
 2. Bardzo podoba mi się to wyzwanie! Z jednej strony kolory, które wybrałyście są absolutnie moje i chętnie poczynię biżuterię w tych barwach (dodam, że pokój mam biało szary z akcentami turkusowymi i fuksjowymi), natomiast z drugiej fajnie będzie, gdy moje pracę zobaczą osoby z zupełnie innej "branży" na blogu, na którym się nie udzielam. Naprawdę świetny pomysł.

  OdpowiedzUsuń

 

Mollie Potrafi

Obserwatorzy