Wyniki Wyzwania - Kolory - jedno wyzwanie dwa blogi

Yvette
Bardzo nas ucieszyło Wasze zainteresowanie wspólną zabawą w wyzwaniu Kolory - jedno wyzwanie dwa blogi, którą zorganizowałyśmy z Art-Piaskownicą. Wasze prace miło nas zaskoczyły. Tym razem wybrałyśmy razem trzy zwyciężczynie, którym serdecznie gratulujemy. Pozostałym uczestnikom oraz Projektantkom z Art-Piaskownicy dziękujemy za wspólną zabawę.


Ewa
Bluefairy

5 komentarze:

 1. "2. na powyższe wyzwanie można zgłosić tylko JEDNĄ wykonaną specjalnie na to wyzwanie pracę ..."

  Bez urazy dla Ewy-praca piękna, ale mam pretensje do Kreatywnego kufra jak ja zgłosiłam komplet na "lampę alladyna" to od razu dostałam wiadomość żeby się określić.A tu niezgodne z regulaminem i wyróżnienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyzwanie Kolory posiadało odrębny regulamin, który obowiązywał w przypadku tego wyzwania. Zgodnie z ustaleniami z Art Piaskownicą nie usuwałyśmy tego typu zgłoszeń jako nieprawidłowe, co można było zaobserwować podczas trwania wyzwania. Sporo osób zgłaszało komplety i wszystkie te zgłoszenia były brane pod uwagę. W Art Piaskownicy tego typu zgłoszenia są dopuszczalne, dlatego też żadna osoba zgłaszająca komplet nie dostała informacji o niezgodności pracy z regulaminem, ponieważ w tym wyzwaniu było to dopuszczalne.

   Usuń
  2. "Wyzwanie Kolory posiadało odrębny regulamin" ...punkt drugi który zacytowałam wcześniej pochodzi z regulaminu TEGO konkursu który jest umieszczony poście konkursowym zarówno u Kreatywnego Kufra jak i ART Piaskownicy.Sprawdziłam na obu blogach regulamin jest identyczny więc proszę nie mydlić mi oczu i innym czytającym bo to co Pani napisała w komentarzu to NIEPRAWDA i jeśli jakieś ustalenia były to nikt nie został o tym poinformowany.

   Zastanawiałam się czy w ogóle odpowiadać na ten komentarz żeby nie wyjść na osobę obrażoną porażką i wciskającą swoje racje.Ale takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Z góry zastrzegam:Nie chcę aby ktoś stracił przeze mnie wyróżnienie.

   Usuń
  3. Tak, masz racje punkt drugi pochodzi z tego konkursu i w żaden sposób wcześniejszy nasz komentarz temu nie zaprzecza. Stwierdzenie "Wyzwanie Kolory posiadało odrębny regulamin" miało zasugerować, że na to wyzwanie należy spojrzeć zupełnie odrębnie niż w przypadku innych naszych wyzwań. Jak wspomniałam, prace od samego początku były zgłaszane w formie kompletów i żadne ze zgłoszeń nie zostało usunięte oraz żadna osoba nie dostała informacji, że coś jest nie tak. Kwestia zgłoszonych kompletów pojawiła się w trakcie trwania wyzwania, KK nie spodziewał się takich zgłoszeń. Nikt jednak nie został odrzucony a widząc zgłoszenia kompletów można było do nas napisać w razie wątpliwości. Osoby znające naszego bloga sugerowały się zapewne Kufrowym regulaminem, natomiast te znające Art Piaskownice tym, że u nich tego typu zgłoszenia uważane są za JEDNĄ pracę. Widząc zaistniała sytuację w przyszłości, jeżeli pojawią się jeszcze tego typu wyzwania, postaramy się zaznaczyć, że komplety w danym wyzwaniu będą uważane za JEDNĄ pracę. Dobrze, że zwróciłaś na to uwagę, bo jeżeli pojawiły się wątpliwości, to w przyszłości będziemy mogły podjąć działania aby temu zapobiec.

   Usuń

 

Mollie Potrafi

Obserwatorzy