Piąte urodziny Kreatywnego Kufra!

Kochani, dziś mija dokładnie 5 lat od kiedy wybrałyśmy się z Kreatywnym Kufrem w nieznane! Te pięć lat to była wspaniała przygoda - mamy nadzieję, że również dla Was. :) W tym czasie poznałyśmy Was - utalentowanych Twórców biżuterii handmade; nawiązałyśmy współpracę z najlepszymi na polskim rynku sklepami z asortymentem rękodzielniczym, zorganizowałyśmy ponad 100 wyzwań, w których udział wzięło ogromna liczba Uczestników! Rozdałyśmy mnóstwo nagród! :)

Jesteście ciekawi, co przyniesie kolejne 5 lat? My także! Jedno jest pewne - nie spoczywamy na laurach, Kufer nadal ma miejsce na kolejne wyzwania, a my - chęci do pracy. Mamy nadzieję, że Wy macie chęci, by tworzyć małe dzieła sztuki i wygrywać nagrody? :)Z okazji urodzin mamy dla Was niespodziankę: bon rabatowy o wartości -10% do wykorzystania w sklepie naszego Sponsora - Crystalstone.


Aby skorzystać z rabatu wpisz kod: KreatywnyKufer podczas składania zamówienia. Rabat ważny jest do odwołania, czego Sponsor nie przewiduje w najbliższym czasie. ; ) Możecie więc korzystać z niego wielokrotnie.

Już jutro kolejna niespodzianka!

Zapraszamy! : ) Projektantki Kreatywnego Kufra

6 komentarze:

 1. Wszystkiego Najlepszego dla całej ekipy K-K !!! :) oby kolejne lata były jeszcze bardziej pomyślne! Ps. Wy obchodzicie swoje 5 lat, my obchodziliśmy dziś 2 latka synka. Wspaniały dzień! ^_^

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego Najlepszego życzę z całego serca! I dziekujemy Wam za duże wsparcie:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego Najlepszego dla całego zespołu Kreatywnego Kufra.Życzę kolejnych lat i kolejnych wspaniałych wyzwań dla Nas. Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna data, oznaczać może tylko samo dobre :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję 5 urodzinek :) Mam nadzieję, że nadal będziecie się rozwijać i motywować innych do pracy.
  A jeżeli można, mam jedno pytanie. Kiedy wyniki Małego Księcia?

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratki, oby tak dalej i jeszcze dalej i jeszcze więcej :D

  OdpowiedzUsuń

 

Mollie Potrafi

Obserwatorzy